KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12919006
nr 1291 9006
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Mytologiskt motiv. Signerad. Olja på pannå, 45x54 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:02:58
22/11 18:03:41
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt